Ostrowski Klub "Amazonki"
Limanowskiego 17
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel: +48 519-517-386
nasz KRS: 0000027496
amazonki.ostrow@gmail.com
Aktualności

Boże Narodzenie 2019

Spotkanie opłatkowe 2019

ZAPROSZENIE Zarząd Ostrowskiego Klubu Amazonki serdecznie zaprasza wszystkie Koleżanki na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się dnia 13 grudnia 2019 r. o godzinie 17:00 w lokalu gastronomicznym „Żak” przy Szkole Podstawowej nr 11 przy ulicy Batorego w Ostrowie Wielkopolskim. Zapisy dokonywane … Czytaj dalej

INFORMACJA

W miesiącu sierpniu zajęcia rehabilitacyjne w czwartki odbywać się będą wyjątkowo o godzinie 9:00 natomiast w poniedziałki bez zmian o godzinie 16:00.

Przerwa wakacyjna

W miesiącu lipcu obowiązuje przerwa wakacyjna. Do zobaczenia w sierpniu.

Spotkanie ze specjalistą

22 maja w Ostrowskim Klubie zrzeszającym odbyło się  spotkanie z dr hab.n.med. profesor Marią Litwiniuk – Ordynator Oddziału Chemioterapii Wielkopolskiego Centrum Onkologicznego w Poznaniu. Tematem spotkania  była „Dostępność do innowacyjnych leków i terapii w zakresie skutecznego leczenia raka piersi.

Zapisy na trekkingi

Trwają zapisy na trekkingi organizowane przez Poznańskie Towarzystwo Amazonki.

Działalność lokalna

Udział  Amazonek w wydarzeniu lokalnym, które odbyło się w dniu 30 kwietnia 2019 r. w Ostrowie Wielkopolskim na Targowisku Miejskim przy ulicy Witosa, a dotyczyło udziału mieszkanek Ostrowa w bezpłatnych badaniach cytologicznych. Panie chętnie uczestniczyły  również w badaniach piersi ćwicząc … Czytaj dalej

Warsztaty edukacyjne „Kobieto zadbaj o swoją Zdrową przyszłość „

Udział naszych Amazonek w warsztatach edukacyjnych „Kobieto zadbaj o swoją Zdrową przyszłość” realizowanych przez Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów S.A w Poznaniu. Warsztaty odbyły się w SP w Lamkach. a prowadziła je specjalistka Zdrowia Publicznego Natalia Hałas.

Walne zgromadzenie sprawozdawcze

8-12 kwietnia 2019 udział w Posiedzeniu Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego Federacji Stowarzyszeń Amazonki za rok 2018 oraz w Forum Edukacji Zdrowotnej dla Liderek Amazonek. Udział wzięły Elżbieta Walendowska i Urszula Lesiczka.

Wielkanoc 2019